The Sea
The Sea

DENİZİN SIRRI

Yolculuğumuz, Dr. Max Huber'in bir laboratuvar kazasında yanıklara maruz kaldığında ve kendi kaderini yaratmaya karar verdiğinde başladı. Gündüz havacılık fizikçisi, geceleri ise gökbilimci ve hayalperest, çok sevdiği denizin efsanevi iyileştirici güçlerini keşfetmeyi umuyordu. 6.000 deney ve 12 yıllık araştırma, bir yaşamın aydınlanmasına yol açtı - deniz yosunu ve diğer saf malzemeleri Mucize İksir ™ 'e dönüştüren bir fermantasyon süreci. Crème de la Mer'in kalbindeki bu hücre yenileyen iksir, Dr. Max Huber’ın hasar görmüş cildinin görünümünü önemli derecede değiştirebildi.

miracle broth oils
miracle broth

DÜNYADAKİ TEK YER

Vancouver Adası'nın el değmemiş sularındaki su yosunlarını, gelecek nesiller için sürdürülebilirliği desteklemeye yardımcı olmak amacıyla tek tek elle ve özenle  hasat ediyoruz. Kendini yenileyici olağanüstü güce sahip, dünyanın en hızlı büyüyen bitkilerinden biri olan Dev Deniz Yosunu, Mucize İksir ™'in kalbinde yer almaktadır.

Mucize İksir ™ her üretildiğinde, kendisinden bir önce üretilen damlalar ile aşılanır ve bu sayede özüyle zamansız bir bağlantı oluşturulur. Bugün her La Mer ürününün kalbinde yer alan Mucize İksir ™, Crème de la Mer için denizin kendisi kadar önemlidir.

FERMANTASYON SANATI
Fermantasyon, simya gibi işleyen bir sanattır. Bireysel bileşenler, onları cildin daha kolay tanıyabileceği ve alabileceği mikrobesinlere dönüştüren metabolik bir süreç geçirebilir.

İmzamız olan bu özel fermantasyon süreci, 3 ila 4 ay arasında sürmektedir ve ışık ve ses enerjisini kullanarak deniz yosununun, vitaminlerin, minerallerin ve diğer saf içeriklerin etkileşim alanını arttırır.

İKONİK KREM
NEMLENDİRME MUCİZESİ
Crème de la Mer, her şeyi başlatan nemlendiricidir. Dönüştürücü ve değiştirici özellikleri ile ünlü krem; kuruluk iyileşmesine yardımcı olur, cildi gün boyu nemlendirir. Cilt doğal olarak canlı görünür, en sağlıklı görünen haline geri döner.
LA MER'İN DÖNÜŞTÜRÜCÜ GÜCÜ
La Mer'in en sevilen bakım rejimi ile kendi dönüşüm hikayenizi yaşayın. "

AWAKEN
A SEA CHANGE

Explore the La Mer Blue Heart Oceans Fund and our commitment to supporting ocean conservation efforts around the globe.